+420 739 333 444 info@vidda.cz

Elegance v novém pojetí, to jsou šperky LA MOLLLA

LA MOLLLA

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit nejnovější přírůstek do našeho portfolia – šperky La Mollla. Šperky La Mollla jsou proslulé svým vynikajícím řemeslným zpracováním, nadčasovým designem a důrazem na detail. Ztělesňují sofistikovanost a eleganci.

Každý šperk z kolekce La Mollla je mistrovským dílem, pečlivě vytvořeným tak, aby vystihoval podstatu krásy a půvabu. Od jemných náhrdelníků, které půvabně zdobí dekolt, až po složitě navržené náramky, které odrážejí vytříbený vkus. Šperky La Mollla spojují tradiční řemeslné zpracování s moderní estetikou.

Elegance v novém pojetí, to jsou šperky LA MOLLLA

Značku založila v Turíně v únoru 1987 Tiziana Redavid, tehdy ještě studentka architektury. Při návštěvě továrny svého přítele byla fascinována průmyslovými pružinami. Molla znamená v italštině pružina. Název značky la mollla© se třemi l graficky znázorňuje pohyb jara. Každý náramek se skládá z 97 pružin z nerezové oceli, což je odkaz na rok jejich uvedení na trh. Jemnost jejich struktury evokuje hedvábí a jejich lehkost úžasně kontrastuje s jejich množstvím.

Zveme Vás k prozkoumání půvabu a sofistikovanosti, které tyto nadčasové kousky přinášejí. Pozvedněte svůj styl, oslavte výjimečné okamžiky a vychutnejte si umělecké zpracování šperků La Mollla – kde každý kousek vypráví příběh elegance a trvalé krásy.

Sortiment šperků La Mollla je všestranný a vyhovuje různorodému vkusu a příležitostem. Ať už hledáte výrazný šperk pro výjimečnou událost, nebo každodenní doplněk, který doplní váš styl, La Mollla Vám může nabídnout něco výjimečného. Objevte šperky La Mollla buď přímo u nás ve VIDDA concept storu, anebo na našem e-shopu.