+420 739 333 444 info@vidda.cz

Fotostory ve Viddě

Zážitkový seminář, který evokuje tzv. proměnu ženy. Vzniká na základě dlouhodobé spolupráce s fotografkou Michaelou Machač Dzurnou a s vizážistkou Erikou Nespěšnou.

Obsahem je focení, „nová vizáž“ a styling klientky.

Fotografie pořizuje Michaela Machač Dzurná, fotografka s více než 15tiletou zkušeností. Začínala na pozici modelky, pokračovala jako stylistka a dnes je úspěšnou fotografkou. Michaela vám v rámci focení vysvětlí všechny důležité základy: Jak stát, kam dát ruce, jak se usmívat. To všechno zní sice jednoduše, ale jednoduché to není a samy uvidíte rozdíly a výsledek. Akce je určena pro každou ženu, která chce mít fotku – ať už pro svou radost či svého okolí nebo do svého profesního CV.

Líčení zajišťuje Erika Nespěšná, která pracuje v TV Nova jako šéfka maskérny. Mimo to se jako vizážistka účastní spousty přehlídek, přeměn a fashion focení.

Nechte se hýčkat

Semináře se organizují pro 3–6 klientek. Tři osoby je minimální počet. Doba semináře se odvíjí podle počtu klientek 2–4 hodiny. Během dne je možné seminář zorganizovat kdykoli. Pokud se ale rozhodnete pro večerní termín od 18.30, budete mít zaručeno větší soukromí.

Styling je realizován s modely VIDDA STORE, které si na focení můžete půjčit. V případě zájmu si je v závěru semináře můžete i zakoupit.

Prosecco, káva a pohoštění je zajištěno v rámci ceny semináře.

Místo konání: VIDDA STORE

Focení probíhá v prostoru VIDDA STORE. Pokud to dovolí počasí, je možné i v nejbližším okolí.

Každá z klientek dostane dvě upravené fotografie pro své užití.

Cena za osobu: 3.500 CZK