+420 739 333 444 info@vidda.cz

Novinky, které (si) můžete zabalit pod stromeček

VÁNOČNÍ INSPIRACE
BY MARTINA
BOEM
LUMINIA

Přemýšlíte, čím vykouzlíte úsměv na tváři Vašim nejbližším? Přinášíme inspiraci na stylové dárky, které potěší nejen Vaše blízké, ale i Vás samotné. Nechte se inspirovat, jak darovat klid, pohodu a příjemnou atmosféru. Dary, které milují všichni.

Šaty / LITWU

Sukně / NANICHE – tričko / LITWU

Svetr, top, kraťasy / LITWU

BY MARTINA

Milujeme materiály, do kterých se může člověk zachumlat. Mohérové svetry BY MARTINA jsou přesně takové, načechrané a hřejivé.

Svetr / BY MARTINA – tenisky / NOVESTA

BOEM

Pokud si potrpíte na extravagantní doplňky, pak jsou brýle BOEM přesně tím pokladem, který osvěží a pozvedne každý outfit. Autorem těchto nepřehlédnutelných brýlí je designér Aleš Boem.

Brýle / BOEM

LUMINIA

Máme radost, že Vám můžeme představit značku LUMINIA a její přírodní vonné svíčky a tělové parfémy s esenciálními oleji.

Svíčky jsou vyrobeny z prvotřídních 100% přírodních vosků, proslulé svou jedinečnou třpytivou strukturou, zářící jako čerstvý sníh v slunečních paprscích. Vybírat můžete z více než 10 vůní svíček a parfémů.

Vítejte ve světě třpytivé křišťálové čirosti, přírodní čistoty a svůdných vůní. Ve světě, kde zdraví korunuje krásu. Kde darem je emoce. Pohoda, klid, radost a příjemná atmosféra. Obdarujte sebe a své blízké světlem či vůní a ponořte své smysly do kouzelného světa LUMINIA.