+420 739 333 444 info@vidda.cz

O nás

Jsme fashion & living concept store v centru Prahy. U nás najdete nadčasovou módu – zejména pro ženy. V nabídce máme také šperky, tenisky ale i produktový design.

Nabízíme přes 60 značek. Velká většina z nich jsou lokální designéři z Čech a Slovenska. Jejich nabídka je limitovaná, často se jedná o jeden jediný kus. Každý produkt, každá kolekce má svůj osobitý příběh. Pro tvorbu našich designérů je typický vysoký podíl ruční práce, důraz na detail a zajímavé materiály. Většina našich designérů je na trhu už delší dobu. Zkušenosti a talent provázejí jejich tvorbu ruku v ruce.

Interiér prodejny, který prošel velkou změnou ve spolupráci se studiem GRAVELLI, přímo vybízí k zastavení. Dominantou prodejny je bar, který zároveň slouží jako prodejní pult. Organický tvar vrchní betonové části pultu tvoří krásný kontrast s perforovanou kovovou konstrukcí ve zlaté barvě.

Snažíme se, aby nakupování u nás bylo zážitkem. Nejde jen o nákup jako takový. U nás se prostě můžete zastavit, vyzkoušet vhodné střihy, materiály, doplňky a udělat si svou vlastní představu o tom, co se vám líbí a v čem se cítíte dobře. Ukážeme vám, jak lze kombinovat módu od různých designérů, jak změnit typ doplňku nebo obuvi. Většinou umíme zajistit vybraný model v konkrétní velikosti, případně v jiné barvě. Čas u nás prožitý vám navíc zpříjemníme skvělou kávou nebo skleničkou prosecca.

Součástí nabídky je i naše značka LITWU. Název této značky vznikl z parafráze Platonovy věty LOVE IS THE WAY UP. Lásku na mnoha úrovních najdete všude kolem sebe, najdete ji i v našich oděvech. Na úplném začátku se značka LITWU soustředila na bílé košile. Dnes je pro nás stěžejní nabídka šatů pro v podstatě jakoukoli příležitost.

Udělejte si chvíli čas a přijďte se podívat.

S láskou HANA