+420 739 333 444 info@vidda.cz

Osobní stylingový seminář
s Olo Křížovou

VIDDA Fashion & living concept store společně s Olo Křížovou zvou na seminář věnovaný osobnímu stylingu. Přijďte zjistit, jak být sama sebou díky správně zvolenému oděvu.

Semináře se organizují pro 5–8 klientek. Doba semináře  je 90 minut.

Prosecco, káva a pohoštění je zajištěno v rámci ceny semináře.

První vypsaný termín je  12. 6. od 18 hod. v prostorách Vidda store.

 

Komu je seminář určený

Všem, kteří chtějí oživit, zlepšit nebo najít svůj osobní styl a cítit se sebevědomě jak v každodenním oblékání, tak při speciálních událostech.

Procházíte velkou životní změnou, ať už v osobním či profesním životě? I vám může náš seminář pomoci znovu nalézt rovnováhu v této situaci.

Stylová změna může být prvním krokem k tomu, abyste se cítila sebejistě a úspěšně v jakékoli nové situaci.

Jak být sama sebou

Právě naší celkovou vizáží dáváme světu první signál o tom, kdo jsme.

Podíváme-li se hlouběji, zjistíme, kolik z nás se v některých momentech samy sobě ztrácíme. Kolika z nás dělá problém o sobě hovořit, pochválit se a zejména být upřímné v první řadě samy k sobě. A přitom stačí tak málo – vnímat se a mít se rád.

Proč si vybrat tento seminář?

Prakticky si projdeme zřejmá fakta, na kterých začneme stavět.

Těmi jsou určení typu postavy a k tomu vhodné siluety, popis životního stylu a na to navazující základní struktura šatníku, a především barevná typologie a určení vhodné barevnosti.

Nezůstaneme jenom u oděvu, budou nás zajímat také šperky, doplňky, spodní prádlo, boty a kabelky.

Na konci tohoto semináře budete mít znalosti a nástroje, které vám pomohou identifikovat vaše preference a vybrat si oděv a veškeré doplňky tak, aby vám nejen slušely, ale hlavně aby podtrhly vaši osobnost.

Vytvoříte základní strukturu vašeho osobního stylingu, který vám pomůže objevit, nebo podpořit vaši jedinečnost.

 

 

 

Kdo je Olo Křížová

Pracuji v módě přes 30 let. Po studiích na textilní průmyslovce jsem se rozhodla vstoupit do světa modelingu. Cestovala jsem po celém světě a během své kariéry jsem zároveň spolupracovala s mnoha českými a slovenskými módními designéry jako stylistka a fotografka. Vedle modelingové kariéry jsem se vždy zaměřovala i na stylistickou profesi.

Po několika letech práce módní stylistky v Miláně jsem se vrátila zpět do Prahy. Zde jsem v pozici kreativní ředitelky velkých módních eventů, jako je MBPFW nebo Fashion LIVE! v Bratislavě, získala ohromné zkušenosti a ještě více porozuměla problematice českého módního průmyslu. Mám za sebou mnoho let zkušeností s organizací módních akcí a spolupráce s módními značkami. Své zkušenosti z autorské módní scény jsem měla možnost rozšířit i v korporátním světě na mezinárodní úrovni. Pracovala jsem pro módní značku Time Out jako merchandiser pro celou evropskou síť. O deset let později jsem vybudovala design lab v tradiční české sklářské firmě Preciosa, kde jsme vytvářeli módní trendové inspirační kolekce pro celý svět.

V současné době se věnuji převážně privátnímu osobnímu stylingu a kostýmní tvorbě pro  taneční představení, zejména pro soubor 420people a státní operu v německém Halle. Ve svém volném čase se stále věnuji tvorbě koláží a fotografování. V současnosti studuji na Filozofické fakultě Karlovy univerzity obor Estetika, aby můj zájem o módu mohl být podpořen hlubšími znalostmi filozofie a umění.

OLO je dressing vašeho stylu!

Přihlaste se na seminář

Stačí nám napsat, zavolat nebo poslat email.
Místa jsou omezaná, prosím zarezervujte si své místo předem.

Napište nám:

5 + 5 =